НОВИНИ

Мирний: В Україні підприємства з новітніми технологіями перебувають під загрозою

Підприємці в Україні не можуть себе реалізувати через надмірне втручання з боку держави. Про це сказав народний депутат від «Свободи» Олександр Мирний під час панельної дискусії «Як забезпечити економічне зростання в країнах, що розвиваються. Український аспект у глобальному контексті», що відбулась у книгарні «Є» 25 квітня.

Депутат наголосив, що підприємці в Україні не можуть себе реалізувати. «Як тільки про новітні технології  на підприємстві дізнаються люди, які можуть це забрати, виникає загроза», - сказав він.

«Постійні "наїзди" на підприємства знекровлюють їх. Вимиваються кошти – штрафи, неповернення ПДВ, побори…  Люди отримують зарплату 2-3 тис. і відповідно працюють», - сказав Мирний, додавши, що на сьогодні в Україні мріють «стати чиновником, силовиком, ким завгодно...щоб  людині приносили гроші». 

На думку депутата, для зміцнення економіки України необхідна політична воля. «Політика – це концентрований вираз економіки.  Держава в цьому має грати свою роль. Ми не повинні державу ставити в ті, чи інші рамки. Держава  - це ми з вами. Це суспільство, яке виписує певні правила. На сьогоднішній день у нас є правила, яких ніхто не дотримується»,  - сказав він.

Він наголосив також, що Україна має знайти власні рецепти покращення економіки.  «Ми не повинні чекати, поки нам хтось створить умови», - сказав він, вказавши, що для того, щоб Україні «влитись в світовий процес,  ми маємо самі собі виписати рецепт, вибачте на слові, покращення».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.