НОВИНИ

Азаров не захотів говорити з активістами про корупцію

Прем’єр-міністр Микола Азаров проігнорував особистий прийом громадських активістів, які мали представити главі уряду результати моніторингу виконання Державної програми запобігання та протидії корупції на 2011-2015 рр. Про це повідомляє прес-служба Антикорупційної ради України.

На особистий прийом до прем’єр-міністра прийшли представники Transparency International Україна, Антикорупційної ради України, Фундації «Відкрите суспільство» та інших партнерів моніторингового проекту.

Відповідно до повідомлення, прийом представників коаліції громадських організацій був призначений заздалегідь.

«Однак, ані М.Азаров, ані представники його секретаріату не з'явилися на зустріч. Громадським антикорупціонерам вдалося поспілкуватися лише з працівниками приймальні громадян КМУ, які й записували їх на прийом до глави Уряду 06.03.2013 р», – сказано у повідомленні.

«На звернення делегатів зустрітися з М.Азаровим у інший найближчий день працівники приймальні громадян КМУ відповіли відмовою, запропонувавши зареєструватися знову на особистий прийом до прем'єр-міністра, який міг би відбутися лише через два місяці», – додають у повідомленні. 

Проте, згідно із повідомленням, громадські експерти подали письмову заяву на ім'я Азарова разом із результатами моніторингу держпрограми на 33 аркушах, зауваженнями та рекомендаціями до неї у вигляді інфографіки, а також диском із відеозаписами з порушеної проблематики.

Як повідомлялося, Коаліція громадських організацій наполягає на скликанні невідкладного засідання Національного антикорупційного комітету при президентові з питання ефективності виконання державної антикорупційної програми. Оскільки громадські організації завершили моніторинг змісту та ефективності виконання Державної програми запобігання і протидії корупції на 2011-2015 рр. вартістю в понад 820 млн грн. і дійшли висновку, що «через бездіяльність і гальмування з боку урядовців антикорупційна держпрограма фактично не виконується й перебуває на межі фатального зриву».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.