НОВИНИ

Тулуб пообіцяв міністру культури не призначати юну регіоналку директором філармонії

Міністр культури Леонід Новохатько впевнений в тому, що 23-річна Ольга Сисоєва не буде призначений директором Черкаської філармонії. У нього відбулася розмова з цього приводу з Черкаським губернатором Сергієм Тулубом. Про це 24 квітня міністр сказав на прес-конференції.

"До честі Тулуба, хочу сказати, що він мені твердо сказав, що вона не буде рекомендуватися владою на посаду директора. Йдеться про її тимчасове перебування зараз до завершення конкурсу, який буде публічним, з залученням депутатів обласної ради", - підкреслив Новохатько.

Він зазначив, що наказ про призначення виконуючим обов’язки директора філармонії Сисоєвої був підписаний главою Черкаської обласної ради, а не губернатором.

"Але своє ставлення я висловив губернатору, оскільки там було представлення виконавчої влади. Я ніколи не підтримаю рішення, коли музичним закладом, тим більше таким шановним як обласна філармонія, керуватиме людина, не має профільної освіти, життєвого і професійного досвіду. Вона має вищу освіта, я ознайомився з її дипломом, вона не студентка, але вона 2011 року отримала філологічну освіту, "мова і література" у неї спеціальність за дипломом. Це не та спеціальність, яка дає можливість відрізняти "ля" від "ля-дієз", - заявив міністр.

Міністр упевнений, що призначення Сисоєвої в.о. директора філармонії є не тим рішенням, яке сприяє іміджу влади.

"Я не вважаю, що це рішення чи подібні рішення є правильними, і що вони сприяють іміджу влади. Вони, навпаки, роблять прірву між владою та громадськістю, між владою та інтелігенцією", - підкреслив міністр.

Він додав, що ніколи не підтримає як міністр такі рішення.

Як повідомлялось, раніше міністр висловив своє здивування з приводу призначення 23-річної Сисоєвої в.о. директора Черкаської філармонії. З цього приводу він обіцяв поговорити з Черкаським губернатором Сергієм Тулубом.

Нагадаємо, виконуючим обов’язки директора Черкаської обласної філармонії призначили 23-річну депутатку міськради Черкас від Партії регіонів Ольгу Сисоєву, яка раніше очолювала міський Будинок молоді.

15 квітня нового керівника коллективу філармонії офіційно представив заступник голови облради Василь Касян. Супроводжував молоду директорку керівник фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников.

Сама ж Сисоєва пояснила кар’єрний злет неймовірною працелюбністю.