НОВИНИ

Юрій Макаров: "Захоплення" ТВі відбувалось в найгірших донецьких традиціях

Представлення нового керівництва телеканалу ТВі колективу з етичної точки зору відбулось дуже непереконливо. Так вважає відомий телеведучий, публіцист Юрій Макаров.

Юрій Макаров розповів, що повідомлення про зміну керівництва ТВі з’явилось на сайті до офіційної заяви перед колективом новопризначеного гендиректора Артема Шевченка.

  «Жодного внутрішнього конфлікту чи протистояння не було навіть тіні. Головним чином, спершу, колектив був обурений тим, не що відбулось, а як це відбулося. Відбулось це за гіршими сценаріями», - підкреслив Макаров.

Він наголосив, що журналістів від самого початку шокувала посилена охорона каналу, яка не пропускала генерального директора та власника.  «Нагнали якихось мордоворотів, потрійний склад варти, яких я ніколи не бачив… Це перше, що шокувало колектив. Потім, коли з’явився цей ніби-то інвестор, він виглядав страшенно непереконливо. Третє, що мені особисто дуже не сподобалось, вони буквально за півдня внесли в Державний реєстр  нового керівника компанії», - заявив він, підкресливши, що «хлопці явно дуже добре підготувалися».

«З точки зору етичної та естетичної це виглядало дуже непереконливо. І Альтман, по суті, на жодне питання не відповів. Він не міг пояснити, яким чином канал має бути прибутковим. Він не пояснив, якщо канал не стане прибутковим, то навіщо йому ця халепа потрібна. Й він не пояснив, по суті, яким чином відбувалась зміна власників. Він себе позиціонує не як власник, а як інвестор», - підкреслив Макаров.

 «Я розумію, що це емоційні аргументи. Але коли така конфліктна ситуація, то інколи люди керуються саме емоціями та враженнями. Так от, з точки зору емоцій і вражень, все це захоплення відбувалось в найгірших донецьких традиціях», - додав телеведучий.

Він наголосив, що журналісти вимагають роз’яснення ситуації. «Головним чином це стосується умовно нового керівництва та гарантій невтручання у редакційну політику. А по суті, це втручання вже відбулось, коли за сім хвилин до ефіру Артем Шевченко, повідомив Мустафі Найєму та Ілоні Довгань, що вони не виходять, та поставив вчорашній повтор», - сказав пан Макаров.

Він додав, що журналісти вирішили вийти на свої робочі місця 24 квітня о 10-й і працювати над новинами та поточними програмами, розраховуючи, що ситуація легітимізується: «Віталій Портніков збирається завтра виходити зі своїм Політклубом, де він хотів почути всіх учасників конфлікту. Решта програм, наскільки я знаю, не збиралась виходити, поки ситуація не виправиться»

«Сам пан Кагаловський сказав, що впродовж найближчих 48 годин він цю ситуацію прояснить. Можливо він проявляє надмірний оптимізм... Якщо раптом йому вдасться відновити статус-кво, то в такому разі канал, безумовно, зміцніє. Бо тут кожен показує своє обличчя. І навіть з суто цинічної, ринкової точки зору,  канал, який відстояв своє право на існування, звісно, що він отримає в очах глядача додаткові бонуси», - підсумував Макаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.