НОВИНИ

Представник Української Гельсінської спілки вийшов із громадської ради при МВС

Представник Української Гельсінської спілки з прав людини вийшов із громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ. Про це повідомили у спілці.

"Зі звітів представника Української Гельсінської спілки з прав людини у раді ми змушені зробити висновок, що у громадської ради відсутня зацікавленість у вирішенні проблем, що стосуються прав людини. Ми пов’язуємо це з проблемами у формуванні ради, що призвело до того, що із правозахисних організацій лише УГСПЛ мала представництво в раді і, як наслідок, проблематика прав людини для більшості представників ради не представляє інтересу", - йдеться у повідомленні.

"Спілка не вважає за доцільне витрачати ресурси організації на неефективну з погляду прав людини діяльність", - заявляють правозахисники, вказуючи, що вихід представника УГСПЛ не означає відмову від моніторингу діяльності МВС.

Як відомо, міністерство внутрішніх справ планує створити новий підрозділ - комісію з моралі. Основним завданням комісії стане оцінка некоректної поведінки співробітників міліції і порушення присяги. Правозахисники вважають, що   комісія з моралі при МВС буде "показушна".

Згідно з опитуванням інституту соціології НАНУ, лише 1% українських громадян повністю довіряють українській міліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.