НОВИНИ

Регіонал вважає, що Україні потрібні кримінальні авторитети

Україні просто необхідні кримінальні авторитети. Про це в інтерв'ю журналу "Власть денег" заявив народний депутат від Партії Регіонів Олександр Пресман.

Він визнав, що був знайомий з багатьма людьми, яких вважають кримінальними авторитетами, але сам їх такими не вважає.

"Майже все, що пишуть про цих людей - неправда. Я поважав і поважаю цих людей. Вони стали такими, як вони є. У 1990-ті було складніше, ніж зараз. Потрібно було виживати: нові правила спілкування з людьми, нові правила бізнесу, переродження багатьох питань. А люди, які сьогодні мають кримінальне минуле - це Луценко і Тимошенко ", - сказав Пресман.

Крім того, він вважає за краще не називати таких людей як відомий злодій в законі Антімос, який емігрував з України, кримінальними авторитетами.

За словами депутата, особисто для нього Антімос, в першу чергу, родич, оскільки він хрещений батько його сина.

На думку політика, було б добре, якби в Україні було більше таких знаменитих в кримінальному світі людей, як Антімос.

«Тоді б у країні не було б такого беззаконня, який ми бачимо зараз», - додав Пресман.

Водночас регіонал зауважив, що не хоче вести мову про авторитетів, оскільки ті 180 тисяч людей з його виборчого округу, яких він представляє у Раді, «набагато дорожче, ближче і цікавіші».

Як повідомлялось, на парламентських виборах Пресман став депутатом на №139 виборчому окрузі. В документах, поданих до ЦВК, він вказав посаду президента волейбольного клубу, але спеціалізовані ЗМІ називають Пресмана колишнім кримінальним авторитетом, що починав кар’єру серед радянських емігрантів на Брайтон-біч, і нібито став об’єктом розслідування ФБР.

Нагадаємо, 2011 року депутат Одеської облради від ПР Олександр Пресман опинився в центрі скандалу. У нього виявилося подвійне громадянство – України і США.

Сам депутат запевняв, що у нього був паспорт США, але його термін дії закінчився.

Водночас тодішній народний депутат України Юрій Кармазін звернув увагу, що термін дії американського паспорта Пресмана «може закінчитися, але термін дії громадянства не закінчується».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.