НОВИНИ

Суд над Тимошенко перенесли на місяць

У судовому засіданні у справі про фінансові зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України оголошено перерву до 21 травня 10.00. Таке рішення оголосив на засіданні суду у вівторок суддя Костянтин Садовський.

"Суд ухвалив вважати розгляд справи у відсутності підсудної Юлії Тимошенко неможливим. У судовому засіданні оголошується перерва до 21 травня 10.00", - сказав  Садовський.

Він також зазначив, що стосовно клопотання Тимошенко про закриття справи позиція суду залишається незмінною. Суд розгляне дане клопотання у присутності підсудної на відповідній стадії процесу.

Як відомо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була присутньою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.