НОВИНИ

Тюремники продовжують "серіал" з лікарні Тимошенко

Прес-служба Державної пенітенціарна служба публікує черговий відеозапис спілкування представників пенітенціарної служби з Юлією Тимошенко щодо вивезення її для участі у судових засіданнях.

Як зазначила прес-служба, Тимошенко ігнорувала спілкування з керівником Качанівської колонії на тему її етапування до суду.

«Вона взагалі, як і попередні рази, не обертається обличчям до співробітників пенітенціарної служби. У даному випадку обіцяє написати свою заяву. Однак навіть у тій заяві, яку засуджена все ж таки написала, жодним словом вона не висловила своєї позиції щодо можливої участі у судовому засіданні шляхом відео-конференції», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба повідомила, що екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко написала заяву про відмову брати участь в судовому засідання Київського районного суду міста Харкова з розгляду справи ЄЕСУ.

Прокурор Харківської області Геннадій Тюрін вважає, що оцінку поведінки Юлії Тимошенко мають надати міжнародні спостерігачі.

Як відомо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012-го перебуває на лікуванні у харківській лікарні, не була присутньою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.