НОВИНИ

Київську вчительку виселили, а будинок заварили металевими щитами

Станом на 13 годину київську вчительку Ніну Москаленко виселили з її помешкання, а будинок заварили металевими щитами. Про це "Українській правді" повідомив активіст від "Свободи" Олександр Куліковський, який перебуває на місці подій.

"Зранку приїхала виконавча служби, три автобуси міліції і представники нібито від тої сторони. Міліція поки тримає нейтральну позицію. Хлопці від сторони рейдерів ще зранку повикидали всі речі Ніни Іванівни на вулицю, повиламували двері, диван стоїть на вулиці…", - розповів Куліковський.

"Ще вони позаварювали залізними щитами двері і встановили решітки на вікна. Будинок повністю заварено. Тобто зараз можна проходити лише по веранді, а всередині будинку кімнати з усіх сторін заварені. Потрапити всередину будинку Ніна Іванівна вже не може", - додав він.

За словами Куліковського, сама Ніна Москаленко "ходить по городу, вона тримається".

"Зараз рейдери все припинили, тиша, але невідомо, що відбуватиметься далі. За нашою інформацією, та сторона покликала підкріплення – людей у цивільному, рейдерів. Ми зараз очікуємо якихось дій з їхнього боку", - повідомив активіст.

Як повідомялось, сьогодні, 22 квітня, вранці до будинку вчительки Ніни Москаленко приїхали кілька десятків чоловіків, які представилися новими власниками частини будівлі, згідно з постановою Печерського суду, та почали виносити з помешкання меблі.

У неділю, 21 квітня, на подвір'я Ніни Москаленко почали  звозити металеві листи. Жінка ввважає, що забудовники можуть спробувати заварити вхід до подвір’я, як це було торік.

13 лютого Апеляційний суд міста Києва не задовольнив апеляційну скаргу вчительки Ніни Москаленко на рішення Печерського районного суду столиці про виселення з житла і позбавлення права власності на землю.

 Захисники Ніни Москаленко заявляли про рейдерське захоплення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.