НОВИНИ

Костусєв погрожує тижневику судом за згадку про успадкований Мерседес

Міський голова Одеси Олексій Костусєв обурився згадкою в статті газети «Дзеркало тижня» про його успадкований від водія Мерседес, який ніби-то затримали на кордоні з Молдовою, та вимагає спростування. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

На  переконання Костусєва, стаття «Звіряча мишача метушня» Ніни Перстневої - не більше, ніж домисли автора, не підтверджені фактами. «Дивує дійсно «звіряча» злостивість і необ'єктивність. Але нехай епітети, якими мене нагородила Ніна Перстньова, залишаться на її совісті. Це, зрештою, питання виховання і моралі. Однак за пряму брехню доведеться відповідати», - написав він.

Костусєв заявив, що інформація про приховування  Мерседеса в Придністров’ї,  подана як анекдот, є наклепом. «І те що журналіст представляє брудну брехню словами «свіжий анекдот», - не знімає з неї відповідальності. Анекдоти вона може розповідати в колі приятелів, а не на сторінках загальнонаціонального видання», - написав він.

Він заявив, що має намір направити до «Дзеркало тижня» лист з вимогою опублікувати спростування. «Сподіваюся редакція забере об'єктивну позицію і до суду справа не дійде», - додав він.

Як відомо, у статті «Звіряча мишача метушня» оглядач пише, що Олексій  Костусєв залишається  для Одеси  "народним мером".. «У зв'язку з цим годиться розповісти свіжий анекдот про його спадщину. Костусєв свого часу оформив на свого водія "Мерседес". Так чиновник не хотів "світити" своє майно. Але водій помер, заповівши перед смертю "Мерседес" Костусєву. І це факт відомий — отримання спадку зафіксоване в його декларації. Далі — чи то казка, чи то бувальщина, але сталося непередбачене. Родичі покійного оскаржили договір дарування, і суд наклав арешт на авто мера. Костусєв вирішив сховати його в Придністров'ї. Але гарний "Мерседес" устиг домчати лише до молдавського кордону, де й був затриманий. Здається, ще кілька таких, але дурніших історій — на стіл президентові, і хто знає, як відреагує Віктор Федорович, якого одного разу поведінка мера мільйонного міста довела до гніву, і це ледве не коштувало Костусєву крісла на Думській», - пише оглядач.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що особистий водій Костусєва Сергій Плюта за місяць до смерті в 2010 року заповів міському голові свій Mercedes-Benz S 500 4MATIC.

В 2010 році Костусєв задекларував дохід на суму понад 1,7 мільйона гривень, зокрема 1 мільйон гривень — матеріальної допомоги.   Пізніше мер заявив, що вписав у графу "матеріальна допомога" – "спадок від померлого друга". Зокрема, отримав у спадок квартиру в Києві та автомобіль Mitsubishi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.