НОВИНИ

Керівник прес-служби МВС подав у відставку

Керівник управління зі зв'язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук у п’ятницю, 19 квітня, подав рапорт про відставку, який вже підписав міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Як повідомляє «КоммерсантЪ-Украина», своє рішення Поліщук пояснив "втомою".

"На управлінні лежить великий обсяг роботи. Це і безпосередня допомога ЗМІ, і взаємодія з громадськими організаціями, та моніторинг дотримання прав людини. Все це вимагає постійної уваги", - пояснив він.

За словами Поліщука, на його рішення вплинула і критика органів внутрішніх справ з боку ЗМІ та громадськості: "Доводиться брати на себе весь той потік негативу, який зараз спрямований проти міліції. Крім того, деякі сприймають мій стиль роботи, що полягає в постійному контакті з пресою, присутності на прес-конференціях, які зачіпають роботу МВС, участь у телевізійних програмах, як мій особистий піар".

За словами Поліщука, тепер він має намір зосередитися на власному здоров'ї: "Я отримав направлення на проходження військово-медичної комісії. За 30 років служби напевно з'явилися якісь хвороби".

В якості нового керівника прес-служби МВС Володимир Поліщук вже запропонував кандидатуру свого першого заступника - Сергія Бурлакова, а також начальника відділу зв'язків з громадськістю управління МВС в Полтавській області Юрія Сулаєва.

Нагадаємо, Володимир Поліщук очолив прес-службу МВС в листопаді 2011 року. До цього він працював начальником відділу зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС Києва, а раніше - керівником прес-служби внутрішніх військ МВС.

У лютому Поліщук вже звертався до Віталія Захарченка з рапортом про відставку, мотивуючи це розбіжністю в поглядах на роботу із заступником міністра Сергієм Лікарем.

"Керівництво МВС вирішило перевести на наше управління моніторинг ситуації з дотриманням прав людей в камерах. Мені здається, що це не властива нам робота, оскільки ми не маємо контрольних функцій і реальних важелів впливу на це. Тому займаємося відписками", - заявив тоді Поліщук.

Однак міністр не підписав перший рапорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.