НОВИНИ

Арбузов вважає, що відсутність Кличка на "відставці Азарова" свідчить про його зрілість

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов вважає, що відсутність лідера УДАРу Віталія Кличка у сесійній залі під час голосування за відставку уряду є свідченням його політичної зрілості. Про це він сказав в ефірі каналу ICTV у неділю ввечері.

"Голосування підтвердило, що не всі опозиційні депутати були згодні голосувати за відставку уряду. Наприклад, не було лідера опозиції пана Кличка. Я думаю, що це свідчить про його політичну зрілість", - сказав Арбузов.

За його словами, Кличко розуміє, що "брати на себе таку відповідальність, відправляти уряд, коли є криза – це дуже відповідальне рішення". "Потрібно бути дуже сміливою людиною, але зовсім не думати про країну", - додав урядовець.

Він також назвав свідченням дискусії в опозиції той факт, що під час голосування не було депутата від УДАРу Віктора Пинзеника.

Крім того, Арбузов зазначив, що під час виступів опозиціонерів у Верховній Раді перед цим голосуванням "лунали тільки такі речі, які були необґрунтовані, опозиція казала про ті речі, які не може довести".

"Якби була дискусія, то тим діячам, хто казав про якісь питання, було б дуже важко відповідати на питання, які я б мав можливість їм поставити", - додав він.

Арбузов також сказав, що в уряді саме він є людиною, відповідальною за налагодження стосунків з народними депутатами.

"Ви бачите цю людину, це я. Я працюю з депутатами, кожний пленарний тиждень знаходжуся на погоджувальній раді, кожний раз кажу про те, що ми намагаємося плідно працювати, я відповідаю на питання, я зустрічаюся з депутатами, приймаю депутатів. Хоча депутати кажуть, що недостатньо цього, я шукаю вільний час для того, щоб ці зустрічі були триваліші і плідніші", - сказав перший віце-прем'єр.

Нагадаємо, 19 квітня Верховна Рада не змогла висловити недовіру Кабінету міністрів. «За» відставку уряду Миколи Азарова проголосували 190 народних депутатів з 226 необхідних.

Під час голосування за відставку уряду в залі Ради були відсутні 14 депутатів з опозиційних фракцій – по 7 з Батьківщини та УДАРу. Лідер партії УДАР Віталій Клико також був відсутній під час голосування.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що збирається повторно подати проект постанови про недовіру уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.