НОВИНИ

Тюремники скаржаться, що Тимошенко не хоче виписуватися з лікарні

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не погоджується на пропозицію лікарів харківської лікарні "Укрзалізниці" щодо виписки із лікувального закладу за запитом керівництва Качанівської колонії. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС).

"Інформуємо, що засуджена категорично відмовилася від пропозиціі лікарів ЦКЛ щодо виписки з лікарні, яка була вже не вперше озвучена засудженій Тимошенко у зв'язку із запитом керівництва колонії. Відповідно, від етапування засуджена також відмовилася", - заявили у прес-службі.

У ДПтС також додали, що так і не отримали згоди Тимошенко на участь у відеоконференції під час допиту свідка Павла Кириченка.

"Прес-служба Державної пенітенціарноі служби повідомляє про те, що засуджена Тимошенко поки що так і не надала згоди на участь у допиті свідка шляхом проведення відео-конференції. Якщо ж таке рішення нею все ж таки буде прийнято, керівництво колонії готове до його реалізації", - йдеться у повідомленні.

Тюремники також зауважили, що у них "складається враження, що засуджена Тимошенко продовжує займати незрозумілу і подвійну позицію, яка дає підстави стверджувати, що остання не має бажання брати участь у судових засіданнях".

"У зв'язку з цим вкотре інформуємо про те, що співробітники колонії не будуть вживати заходів примусу щодо етапування Тимошенко. Етапування відбудеться лише за наявності згоди останньої", - резюмували у ДПтС.

Нагадаємо, напередодні у Міністерстві охорони здоров'я заявляли, що з медичної точки зору необхідності у перебуванні екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в ЦКЛ «Укрзалізниці» у Харкові давно немає.

Раніше в МОЗ  заявляли, що Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

Захист Тимошенко, в свою чергу, наголошує, що рішення про виписку можуть ухвалювати лише німецькі лікарі, які керували процесом комплекс реабілітації екс-прем'єра.

Як відомо, 19 квітня мав відбутися допит чергового свідка у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня - Петра Кириченка. Однак, суддя Оксана Царевич задовольнила клопотання захисту екс-прем’єра щодо перенесення засідання. Відтак, допит перенесено на 26 квітня, 16:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.