НОВИНИ

Комісія при Януковичі розгляне звернення жінок-депутатів про помилування Тимошенко

Звернення жінок-депутатів до президента Віктора Януковича з проханням помилувати Юлію Тимошенко передано до Комісії при президентові з питань помилування. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Звернення жінок-депутатів Л.Гриневич, М.Матіос, Л.Денісової, О.Кужель та І.Луценко з проханням помилувати Ю.Тимошенко сьогодні передано в установленому порядку до Комісії при президентові з питань помилування. Комісія повинна розглянути це звернення та внести свої пропозиції главі держави», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 18 квітня жінки-депутати від опозиційних партій передали до Адміністрації президента лист-прохання про помилування Юлії Тимошенко.  

Як повідомляв Тиждень.ua, з проханням звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко до Януковича зверталися неодноразово. Лише за останній місяць президентові було направлено шість звернень із проханням помилувати Тимошенко.

11 квітня під час візиту в Миколаїв Янукович назвав неможливим помилування екс-прем'єра Юлії Тимошенко, доки тривають суди над нею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.