НОВИНИ

Кличко та ще 13 опозиціонерів не голосували за відставку Азарова

Під час голосування за відставку уряду в залі Ради були відсутні 14 депутатів з опозиційних фракцій, 50 з провладної більшості та 18 позафракційних. Про це свідчать дані поіменного голосування про проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів, оприлюднені на сайті ВР.

З трьох опозиційних фракцій «Батьківщина», УДАР, ВО «Свобода» жоден народний депутат, присутній у залі, не висловився проти чи утримався.

Зокрема, у фракції «Батьківщина» під час голосування були відсутні 7 народних депутатів: Микола Мартиненко, Віталій Данілов, Денис Дзензерський, Андрій Павелко, Сергій Сергієнко, Андрій Шевченко та Сергій Фаєрмарк.

У фракції УДАР також були відсутні 7 народних депутатів: Віталій Кличко,  Едуард Гурвіц, Микола Паламарчук, Юрій Савчук, Ярослав Дубневич, Віктор Пинзеник та Павел Рябікін.

ВО «Свобода» віддала всі наявні у неї 36 голосів за відставку уряду.

З фракції  КПУ 21 депутат проголосував за відставку уряду. Один  - Михайло Герасимчук – утримався, 10 були відсутні.

Серед позафракційних  за відставку уряду проголосували 10 народних депутатів: Дерев’янко, Доній, Канівець, Міщенко, Тимошенко В., Домбровський, Заболотний, Калєтнік, Кошулинський, Ляшко.

Не голосували 4 депутатів: Рибаков, Стаднійчук, Табалов О. та Рибак.

Разом з тим 18 позафракційних депутатів були відсутні.

У  фракції Партії регіонів проти відставки уряду проголосували 91, за – 0, утрималися – 2. Разом з тим з ПР не голосували:74 депутати, були відсутні 40.

Як повідомлялось, Верховна Рада не змогла висловити недовіру Кабінету міністрів. «За» відставку уряду Миколи Азарова проголосували 190 народних депутатів з 226 необхідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.