НОВИНИ

Прокуратура закрила кримінальну справу щодо "фарбування" пам’ятника Дзержинському у Запоріжжі

Прокуратура Запорізької області закрила кримінальну справу, порушену стосовно члена запорізького ВО «Свобода» Артема Матвієнко за нібито співучасть в облитті фарбую пам'ятника Дзержинському в Запоріжжі. Про це розповів голова Запорізької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Подлобніков.

«Сьогодні, 31 січня, суддя Жовтневого районного суду під час розгляду скарги ВО «Свобода» на незаконність порушення кримінальної справи відносно Артема Матвієнко, зачитала постанову прокуратури Запорізької області щодо припинення даної кримінальної справи. Постанова датована 20 січня», – зазначив Віталій Подлобніков.

Він також додав, що 24 січня, ВО «Свобода» подало скаргу на протиправні дії співробітників міліції щодо Артема Матвієнко.

За словами Віталія Подлобнікова, після того, як закрито кримінальну справу стосовно Артема Матвієнко, за логікою і законом має відбутися судове засідання, де перекваліфікують статтю звинувачення ще одному «свободівці» Юрію Гудименку.

«Артем проходив у справі як співучасник Юрія Гудименка в облитті пам'ятника Дзержинському. Справу порушено за ч.2 ст. 296 - хуліганство, вчинене групою осіб. Однак тепер, коли Юрій Гудименко по даній справі проходить один, статтю звинувачення повинні змінити на ч.1 ст. 296 - хуліганство і звільнити його з СІЗО», - стверджує Подлобніков.

Як повідомляв раніше, в ніч з 5 на 6 травня в Запоріжжі вандали обмалювали пам’ятник Дзержинському. В області промежини правопорушники жовтою фарбою намалювали пляма, по всій видимості, що символізує сечу, і написали: «Де тут туалет?».

За цією справою були затримані два заступники голови запорізької обласної організації партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» Юрій Гудименко та Артем Матвієнко.

Запорізька обласна організація партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" зверталася до прокуратури з проханням розслідувати можливі порушення з боку працівників Жовтневого районного відділення міліції під час розслідування справи про обливання фарбою пам'ятника Феліксу Дзержинському в Запоріжжі в травні 2010 року.

Теги