НОВИНИ

Кабмін увів до «Укроборонпрому» ще шість підприємств

Кабінет Міністрів включив 6 підприємств до складу державного концерну "Укроборонпром". Про це сказано в постанові Кабміну №53 від 19 січня.

До складу концерну включено: державне підприємство "Завод імені Малишева" (Харків), казенне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова", казенне підприємство "Харківське конструкторське бюро з двигунобудування", ДП "Житомирський ремонтно-механічний завод", ДП "Київський ремонтно-механічний завод" і ДП "Миколаївський ремонтно-механічний завод".

Нагадаємо, 29 грудня 2010 року Кабмін створив держконцерн "Укроборонпром", включивши до його складу 7 підприємств військово-оборонного комплексу, у тому числі Державну компанію з експорту та імпорту продукції й послуг військового і спеціального призначення "Укрспецекспорт".

До складу концерну, крім "Укрспецекспорту", включено державні підприємства "Укроборонсервіс", "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма "Укрінмаш", державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт", державне зовнішньоторговельне й інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт", державне підприємство "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-експорт".

4 січня Президент Віктор Янукович призначив Дмитра Саламатіна на посаду генерального директора державного концерну "Укроборонпром".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги