НОВИНИ

Російський ведучий в ефірі вибачився за некоректний жарт про українців

Російський телеведучий Іван Ургант наприкінці ток-шоу «Вечірній Ургант» в ефірі російського Першого каналу 17 квітня вибачився за своє некоректне висловлювання про українців.

Телеведучий вибачився перед жителями України за фразу "порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села", сказану в програмі "Смак", заявивши, що він "просто сказав дурість, не подумавши".

"Повірте, я зовсім не вкладав в цю дурну фразу той жахливий і шовіністичний сенс, який побачили деякі. Та вже тим більше не міг уявити, що ця ситуація здатна спровокувати міжнародний скандал", - сказав Ургант, додавши, що "дуже любить Україну".

Читайте також: Про «рубку зелені» Ургантом і національну самоповагу

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України висловило обурення некоректним висловлюванням телеведучого Івана Урганта та вимагало  від російського Першого каналу телеканалу дати належу оцінку цьому інциденту.

Раніше телеведучий вибачився перед українцями на своїй сторінці у соцмережі. "Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" ...Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-й року включно.А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан", - написав він.

В ефірі російського Першого каналу в програмі "Смак" ведучий сказав: «Порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села». Гість програми, сценарист та актор Алєксандр Адабаш'ян, жарт підтримав: "Я рештки цих мешканців струшу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.