НОВИНИ

У Києві обстріляли католицьких черниць

У Києві на місці будівництва католицького храму св. Франциска Ассізького на Оболоні стріляли у вівторок з пневматичної зброї у двох черниць, повідомляє в середу Католицький медіа-центр.

Як зазначають у медіа-центрі, інцидент стався під час молитви - в результаті постраждали сестри Розалія і Терезіана з Конгрегації сестер святого Йосифа.

"Вчора ввечері всі небайдужі зібралися на молитву біля будівлі. Раптом пролунали постріли, поранили двох сестер монахинь. Стріляли з пневматичної зброї - сестру Терезіану поранили в руку, а сестру Розалію - в обличчя. Однак сестри не отримали серйозних травм", - повідомили в медіа -центрі.

Будівництво храму св. Франциска Ассізького почалося днями і, за повідомленнями ЗМІ, викликало протести мешканців району.

У липні 2011 року парафія вже намагалася започаткувати будівництво на землі, акт на право постійного користування якою отримала у березні 2010 року. Тоді справа закінчилася руйнуванням будівельного паркану, а також спилянням та спаплюженням освяченого хреста.