НОВИНИ

Рада двічі провалила відміну пенсійної реформи

Всього кілька голосів не вистачило Верховній Раді , щоб знизити пенсійний вік для жінок із 60 до 55 років.

Народні депутати в середу розглянули два законопроекти в першому читанні про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Законопроекти пропонували знизити до 55 років вік виходу на пенсію жінок.

Три голоси не вистачило, щоб був прийнятий у першому читанні законопроект про внесення змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне забезпечення", розроблений депутатом Сергієм Міщенко (позафракційний).

За документ проголосували 223 народних депутатів. Відповідно до законопроекту чоловіки мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років, а жінки після досягнення 55 років за умови наявності страхового стажу не менше 15 років.

Законопроект, одним з авторів якого є народний депутат Людмила Денисова (фракція "Батьківщина"), теж не набрав необхідної (226) кількості голосів. Проект закону в першому читанні підтримали 221 народний депутат.

Законопроект пропонував відновити положення закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне забезпечення", який існував до проведення пенсійної реформи.

Нагадаємо, 2 квітня Раді не вистачило шість голосів, щоб відмінити пенсійну реформу.

8 липня 2011 року Верховна Рада прийняла закон про пенсійну реформу, який передбачає підвищення пенсійного віку для жінок.

Тоді в різних містах України пройшли акції протесту проти ухвалення реформи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.