НОВИНИ

Гайдуку нічого невідомо про перерахунок грошей за вбивство Щербаня

Один із співзасновників компанії «Індустріальний союз Донбасу» Віталій Гайдук заявив, що йому нічого невідомо про те, що Юлія Тимошенко нібито перераховувала гроші за вбивство Євгена Щербаня кримінальному авторитету Мільченку, відомому як «Матрос». Про це Гайдук заявив у суді, відповідаючи на питання захисника Сергія Власенка, передає прес-служба «Батьківщини».

Гайдук також заявив, що йому нічого невідомо про те, що гроші були також перераховані на рахунки пані Снітко, яка була дружиною «Матроса».

Свідок також зазначив, що у нього особисто не було жодних фінансових відносин з компанією ЄЕСУ, крім тих, що були урегульовані агентською угодою від грудня 1995 року між компанією ЄЕСУ та ІСД.

«Єдине, на День народження ЄЕСУ зробила мені подарунок», - зазначив  Гайдук.

Він також повідомив, що відносини між ЄЕСУ та ІСД контролювалися агентською угодою.

«Протягом 1996 року філософія цієї угоди не змінювалась. Деталі могли змінюватися. Не хочу, щоб мої слова виривали з контексту, тому зазначу, що наші відносини регулювалися: Постановою Уряду – це один рівень, Розпорядженням  обласної адміністрації – це інший рівень та агентською угодою від грудня 1995 року», - сказав Гайдук.

Нагадаємо, раніше під час допиту Гайдук заявив, що немає доказів ані причетності, ані не причетності Тимошенко до смерті Євгена Щербаня. Він також підтвердив наявність конфлікту між Павло Лазаренком та тодішнім губернатором Донеччини Володимиром Щербанем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.