НОВИНИ

Ще одного свободівця допитали у справі про сніжки під Радою

16 квітня помічника народного депутата фракції «Свободи» Анатолія Вітіва – свободівця Олександра Солонька допитали у справі про сніжки, якими закидали народних депутатів від Партії регіонів під час мітингу під Радою 2 квітня. Про це повідомили у «Свободі».

«З самого ранку до свободівця в гуртожиток прийшли працівники міліції і повідомили, що він має поїхати з ними…За словами націоналіста, по нього приїхав особисто заступник начальника карного розшуку Печерського району. Він разом з іншими міліціянтами доставили свободівця у районний відділок, де взяли пояснення про події 2 квітня біля Верховної Ради», -  йдеться у повідомленні.

У «Свободі» повідомили, що хлопцеві показали світлини людей, які начебто були на акції біля ВР, з вимогою назвати їх. Після тривалого допиту активіста відпустили.

"Мені одразу сказали, що бачили мене на оперативному відео і що "брехати немає сенсу". Це було дуже смішно, враховуючи те, що я на цій акції взагалі не був", – сказав Олександр.

Нагадаємо, 2 квітня під будівлею парламенту пройшов мітинг прибічників опозиції з вимогою призначити вибори у Києві. В акції взяли участь близько 5 тисяч протестувальників

Жінки- депутати від ПР заявили, що учасники акції закидали їх льодом.  Міліція почала кримінальне провадження за цим фактом. 

У справі вже викликали на допит декількох свободівців.  Лідера руху «Спільна справа» Олександр  Данилюк заявив, що на нього як на організатора акції під Радою скали адміністративний протокол про порушення громадського порядку.

В опозиції вважають, що депутаток обкидали сніжками провокатори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.