НОВИНИ

Російський телеведучий вибачився перед українцями

Телеведучий Іван Ургант вибачився за своє висловлювання "порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села" у програмі "Смак" в ефірі російського "Першого каналу"

«Я прошу пробачення у всіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми "Смак" ("Вкус" - укр.)», - написав Ургант на своїй сторінці у Твіттері.

«Як самопокарання зобов'язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки до 2018-й року включно.А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан»,  - додав він.

В той же час гість програми, сценарист та актор Алєксандр Адабаш'ян, який підтримав жарт ведучого, в коментарі ТСН сказав, що це була іронія.

"Згоден, що, можливо, це не дуже коректно, але ніякого відношення до поваги-неповаги це не має. Просто це така іронія, кліше з приводу фільмів: якщо раніше погані були білогвардійці, то тепер червоні", - пояснив Адабаш'ян.

Нагадаємо, голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко направив листа міністру закордонних справ з вимогою відреагувати на антиукраїнські висловлювання шоумена Івана Урганта в програмі "Смак". Ургант сказав: "Я порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села". 

Гість програми, сценарист та актор Алєксандр Адабаш'ян, жарт підтримав: "Я рештки цих мешканців струшу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.