НОВИНИ

МЗС просять відреагувати на вислів російського ведучого "порубав зелень, як червоний комісар мешканців українського села"

Голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко направив листа міністру закордонних справ з вимогою відреагувати на антиукраїнські висловлювання шоумена Івана Урганта у російських засобах масової інформації. Про це повідомляє прес-служба народного депутата

Томенко поінформував, що в ефірі російського «Первого канала» в програмі «Смак» ведучий сказав: (мова оригіналу – ред.)«Порубил зелень, как красный комиссар жителей украинской деревни».

На переконання Томенка, ганебність ситуації полягає ще й в тому, що ведучий дуже часто працює для українських каналів.

На думку голови комітету ВР, МЗС не повинно чекати відповідного до нього звернення для того, щоб відреагувати на такі відверто хамські антиукраїнські речі, що відбуваються на російському телебаченні.

«Лише нещодавно вщух конфлікт з хамськими висловлюваннями журналістів Оренбургського телеканалу по відношенню до Тараса Шевченка зокрема та українського народу загалом, як ми отримали новий приклад», - додав Томенко.

Як відомо,  російський телеканал «Оренбург» у сюжеті про святкування 199-річчя Тараса Шевченка в Оренбурзі – місто, де поет перебував у засланні, розкритикував масштаб його вшанування, а також поставив під сумнів його талант. Після хвилі обурення, Держкомпанія Оренбург у прямому ефірі вибачилась перед українцями за скандальний сюжет про Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.