НОВИНИ

Литвин поскаржився, що його соратників змушують вступати в ПР

Екс-голова Верховної Ради, депутат Володимир Литвин скаржиться, що багатьох депутатів від «Народної партії», яку він очолює, переманила Партія регіонів. Про це він розповів в інтерв'ю «Главкому».

«Певна частка людей пішла і, як правило, в партію влади - Партію регіонів. Наш аналіз показав, що в 2010 році під час місцевих виборів Партія регіонів отримала додатково 5% за рахунок тих людей, яких вона рекрутували до своїх лав з «Народної партії». До людини приходять і кажуть: або завтра ти будеш звільнений з посади, або ти перейдеш у фракцію в обласній раді до нашої партії. Не засуджую людей, які так вчинили. Тому що мені просто тут у Києві міркувати, давати установки. А коли мені кажуть: ти мене захисти... », - розповів Литвин.

Депутат розповів, що якщо депутати відмовляються від співпраці з владою, їх карають.

«Нещодавно зустрічався з депутатом обласної ради, що працює в одному з районів начальником відділу освіти. Їй також наполегливо рекомендували, щоб вона перейшла в іншу фракцію. Вона відмовилася. Почали вимагати від неї, щоб кошти, які передбачені на освітянську ниву, - були розподілені так, як їй написали. Вона відмовилася. Почалися перевірки та справа дійшла до того, щоб об'єднати два підрозділи: відділ освіти та відділ молоді та спорту - в один, тоді як на центральному рівні прийнято рішення про їх розділ. Ви розумієте, моїх зусиль не вистачає. А це - живі люди, у яких у великому районному центрі немає іншої роботи», - заявляє екс-спікер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.