НОВИНИ

Янукович має надію, що Польща допоможе Україні одержати безвізовий режим з ЄС

Україна сподівається вирішити питання про перехід на безвізовий режим з Євросоюзом в 2011 році за сприяння Польщі, яка головуватиме в ЄС в другій половині поточного року. Про це заявив в п'ятницю президент Віктор Янукович, виступаючи на українському ланчі в Давосі.

«Ми все зробимо, щоб це (безвізовий режим – ред.) відбулося вже в 2011 році. І відповідну роль ми також відводимо у цьому нашим друзям в Польщі, які, сподіваюся, нам нададуть додаткову енергію для вирішення цих питань», – сказав Янукович.

Він запевнив, що Україна докладає для цього значних зусиль та цілеспрямовано виконує узгоджений з ЄС план дій.

«Розраховую, що Євросоюз належним чином оцінить нашу роботу», – сказав президент.

Крім того, Янукович висловив своє сподівання на те, що безвізовий режим для України з боку Європейського Союзу стане реальністю до проведення Євро-2012.

У своєму виступі президент України підкреслив, що Євро-2012 – це дійсно старт, який дасть новий поштовх  для розвитку України та Польщі. За його словами, йдеться як про економічні, так і про соціальні зміни.

Нагадаємо, у листопаді Україна отримала План дій зі встановлення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян. Це рішення ухвалили на саміті Україна-ЄС у Брюсселі. У спільній заяві зазначено, що План безвізової реалізації визначає усі технічні вимоги, які має виконати Україна в цьому напрямку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги