НОВИНИ

Одарченка звинувачують у сумісництві депутатства з посадою у неіснуючій фірмі (Документ)

У позові про сумісництво народного депутат від «Батьківщини» Юрія Одарченка фігурує ТОВ «Донецьк-аква», яке, згідно з даними державного інформаційно-ресурсного центру, було ліквідоване у 2009 році, тобто до складання народним депутатом присяги. Про це пише оглядач Тиждень.ua. Мілан Лєліч.

Житель Донецька Сергій Горбатий, який вимагає від суду Окружного адмінсуду Києва скасувати постанову Центрвиборчкому про визнання Одарченка народним депутатом (за законом, скасовувати такі рішення ЦВК може саме цей суд), стверджує, що після складення присяги він був членом правління донецького ТОВ «Донецьк-аква», отже – сумісником.

«Начебто у 2012 році Одарченко був введений до складу правління «Донецьк-Аква». Але найцікавіше те, що, згідно з даними державного інформаційно-ресурсного центру… це підприємство було ліквідоване ще у вересні 2009 року, тому жодних кадрових рішень, як і будь-якої іншої діяльності, очевидно, не могло в принципі», - відзначає оглядач Тиждень.ua.

Видання «Наші гроші» пов’язує цю фірму, що займалась оптовою та роздрібною торгівлею і консалтингом у сфері управління, з секретарем РНБО Андрієм Клюєвим.

Більше читайте в статті «Без мандата-3»: «справа Одарченка» як новий рівень правового «бєспрєдєлу» влади

Нагадаємо, 13 квітня народний депутат від «Батьківщини» Юрій Одарченко заявив, що Окружний адміністративний суд Києва має у впровадженні позов щодо позбавлення його депутатського мандату.

Одарченко вважає, що розгляд справи  відбуватиметься у прискореному режимі. «Про це свідчить швидкість «роботи» судових органів, які,  отримавши позов 1 квітня, виноситимуть рішення 17 числа цього ж місяця. Одарченко запевнив, що факт самого позову став відомий випадково, судові органи не ставили його до відома і не надсилали повістки»,  - повідомили у «Батьківщині».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.