НОВИНИ

Янукович помітив, що політики "загралися" у Раді і готовий до "жорсткого сценарію"

Президент України Віктор Янукович вважає, що народні депутати «загралися», блокуючи роботу парламенту, і готовий реалізувати жорсткий сценарій, а саме – дострокові парламентські вибори. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Вечерний Николаев», передає прес-служба глави держави.

«Я стурбований тим, що політики «загралися» у Верховній Раді, через що страждають прості люди і країна в цілому. Якщо вимагатимуть обставини, я готовий на реалізацію жорсткого сценарію – дострокові парламентські вибори »,  – заявив президент.

Він вважає, що основна відповідальність за те, що не приймаються необхідні закони, лежить на опозиції.

«Сьогодні і більшості, і опозиціонерам необхідно виявити державну мудрість і піти на взаємні компроміси в інтересах людей. Ідіть і домовляйтеся! Непрацюючий парламент Україні не потрібен. Він занадто дорого обходиться країні. Не зможете домовитися – люди виберуть нових депутатів », – заявив глава держави.

На запитання, чи згодиться президент підписати закони, прийняті на «виїзному» засіданні Ради, Янукович зазначив: «Закони, які були прийняті на «виїзному» засіданні парламенту, соціально значимі. Я дав розпорядження юристам розібратися з прийнятими законами і потім прийму рішення».

Як відомо, опозиція почала блокувати трибуну і президію парламенту 2 квітня.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак не виключає проведення референдуму про довіру українському парламенту.

Експерти вважають, що парламентська криза завершиться перевиборами або референдумом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.