НОВИНИ

Янукович переконує: українським пільговикам живеться краще, ніж в Європі

Незважаючи на непросту економічну ситуацію, влада України не скасовує соціальних програм, на відміну від низки країн Європейського Союзу. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання журналістів.

«Хоча економічна ситуація непроста, в Україні ніхто не скорочує і не скасовує соціальні програми, на відміну від ряду країн Європейського Союзу. Якби влада не була успішна у своїй роботі, повірте, ситуація у країні була б набагато гіршою», - переконує президент.

Коментуючи акції протесту опозиціонерів, глава держави зазначив, що він, "як ніхто інший, знає проблеми людей і нинішню ситуацію у країні".

«Той, хто сьогодні на майданах обіцяє, що, прийшовши до влади, він з легкістю вирішить усі проблеми, –  просто обманщик», – наголосив Янукович.

Він також звернув увагу на те, що в низці інших країн проблем щодня більшає.

«На відміну від багатьох країн, ситуація в українській економіці не катастрофічна, і влада послідовно працює над вирішенням соціально-економічних проблем людей», – підкреслив глава держави.

Нагадаємо, в серпні минулого року завідуюча відділом дослідження рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Людмила Черенько заявила, що найбільше соціальних пільг в Україні отримують багаті громадяни.

У січні цього року у Раді підрахували: на скасуванні пільг для чиновників можна зекономити 30% держкоштів.

Читайте також: Картка розбрату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.