НОВИНИ

У Харкові площу, з якої стартує акція опозиції, перекрили трамваями

У Харкові площа Рози Люксембург, звідки о 15.00 має рушати марш «Вставай, Україно!», повністю заблокована зчепленими трамваями. Окрім цього, на площі ведуться ремонтні роботи. Про це повідомили у «Батьківщині» та УДАРі.

"Спочатку акцію заборонили через суд, тепер заблокували всі основні дороги, зупинили трамваї, а на площі Рози Люксембург навіть асфальт здирають. Це вже нагадує істерику», - сказав лідер партії УДАР Віталій Кличко.

Він наголосив, що подібні акції опозиції вже спокійно відбулися в багатьох містах. «Тільки харківська влада демонструє таку зневагу до мешканців свого міста",- сказав Кличко, додавши, що опозиція проведе акцію попри перешкоди.

В той же час у «Батьківщині» повідомили, що площа Рози Люксембург повністю заблокована зчепленими трамваями.   На площі щонайменше чотири автозаки. Весь периметр очеплений живою стіною міліції.    

Також у партії наголосили, що усі три мости, які ведуть від площі Рози Люксембург в напрямку Апеляційного суду, де запланований мітинг, перекрито. Один із мостів перегороджений звареними між собою залізними парканами.

В опозиції повідомляють, що вулиці, прилеглі до маршруту слідування ходи, теж перекрито великогабаритними автобусами та вантажівками. У кількох місцях відкрито каналізаційні люки й начебто ведуться ремонтні роботи.  Також площа Руднєва біля суду також заблокована в радіусі двох кварталів.

Як повідомлялося, Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Харківської міськради з вимогою заборонити марш та мітинг в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!», запланований у Харкові на 12 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.