НОВИНИ

Україна сподівається таки отримати азербайджанський газ

Кабінет міністрів України та уряд Азербайджану підписали меморандум про співробітництво в організації постачання скрапленого природного газу на територію України. Про це повідомляє прес-служба президента.

Згідно з повідомленням, документ був підписаний у Давосі після зустрічі президентів України та Азербайджану Віктора Януковича і Ільхама Алієва.

Крім того, сторони підписали угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Азербайджанської Республіки про заходи з розвитку співробітництва у сфері транспортування нафти територією України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Російська Федерація домовилася з Азербайджаном про закупівлю усього експортного потенціалу каспійських родовищ, не залишаючи ніяких ресурсів для європейського проекту газопроводу Nabucco і українського терміналу з перевалки скрапленого газу (СПГ).

Зокрема, глави «Газпрому» і Держнафтокомпанії Азербайджану Олексій Миллер і Ровнаг Абдуллаев домовилися про збільшення  закупівлі природного газу в Азербайджані в 2,5 рази - до 2 млрд кубометрів в 2011 році і до 16 млрд кубометрів в 2030 році.

Більше того, сторони домовилися збільшити постачання в 2012 році «понад узгоджені раніше обсяги».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги