НОВИНИ

Активісти рушили ходою протесту до Межигір'я

Уранці 12 квітня до 20 активістів пішли ходою до Межигір’я, портестучи проти арешту активіста "Демократичного альянсу" Максима Панова через несанкціоновану акцію під резиденцією Віктора Януковича. Про це у коментарі "Українській правді" повідомила журналістка Наталя Соколенко.

Колона йде від траси в напрямку резиденція президента Віктора Януковича. За її словами, в акції беруть участь близько 20 людей.

Вони тримають в руках плакати з написами: "За Україну без диктатури", "Свобода Панову", якого напередодні засудили до семи діб арешту за несанкціоновану акцію під Межигір'ям.

Фото Насті Станко

За словами Соколенко, з Межигір'я уже виїхав кортеж і, якщо там був Янукович, то він мав бачити плакати активістів.

"За активістами спостерігають двоє невідомих людей з камерами і один у формі міліції. Крім того одну машину "ДемАльянсу" ДАІ заблокувало на повороті на Межигір'я", - розповіла Соколенко.

Як відомо,  10 квітня  міліція затримала чотирьох активістів під Межигір'ям  за порушення порядку проведення мирних зборів.  Напередодні Київський окружний адміністративний суд заборонив активістам  проводити мирні збори  в селищі Нові Петрівці через те, що у цей день там планувалось проводити ліквідацію наслідків весняного паводку

Активісти приїхали до Межигір'я  "допомагати в ліквідації паводків". 11 квітня Вишгородський районний суд  дав сім днів арешту одному з затриманих, голові Київського осередку партії Демократичний Альянс Максу Панову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.