НОВИНИ

Тимошенко замість суду вирішила зустрітися з Луценком та однопартійцями

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася їхати в суд 12 квітня. Натомість вона проведе зустріч з екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком та членами "Батьківщини" Арсенієм Яценюком та Олександром Турчиновим. Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби (ДПтС).

"ДПтС повідомляє про те, що засуджена Тимошенко замість поїздки в суд запланувала проведення партійної наради, зокрема, за участю Луценка, Яценюка та Турчинова", - йдеться у повідомленні з посиланням на заяву Тимошенко, надіслану керівництву Качанівської колонії.

"В одній із своїх заяв Тимошенко зазначає, що відмовляється їхати до Київського райсуду Харкова на засідання, що заплановане на 12 квітня, бо "не має бажання наносити шкоду своєму здоров’ю", - зазначили у відомстві.

"Але в той самий час, у іншій заяві, вона вимагає від пенітенціарної служби забезпечити її побачення з Яценюком, Луценком та Турчиновим, час проведення якого Тимошенко призначила на 10 годину 12 квітня", - заявили в ДПтС.

"При цьому вважаємо за необхідне зазначити, що жоден із запрошених засудженою до себе на зустріч до керівництва пенітенціарної служби із запитами на побачення з Тимошенко письмово не звертався", - додали в установі.

Турчинов у своєму Twitter підтвердив, що має намір у п’ятницю зустрітися з Тимошенко.

Як відомо, 12 квітня о 16:00 в Апеляційному суді Харківської області має розпочатися засідання Київського райсуду у справі корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Нагадаємо, суд розпочав розгляд справи ЄЕСУ 19 квітня 2012 року. Юлію Тимошенко «обвинувачують в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкраданні та замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовій підробці та в ухиленні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку».

На жодному засіданні Тимошенко, яка з 9 травня 2012 року перебуває на лікування у харківській лікарні, не була присутньою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.