НОВИНИ

Прем'єр Естонії вірить, що Україна підпише асоціацію у Вільнюсі

Прем’єр Естонії Андрус Ансіп вірить, що угода про асоціацію між Україною і ЄС буде підписана на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 21 листопада 2013 року. Про це він заявив під час зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим, цитує його прес-служба.

"Я вірю, у Вільнюсі на зустрічі Східного партнерства буде підписано договір про асоціацію між Україною і ЄС. Це неправильно поставити долю відносин між Україною і Естонією, між Україною і ЄС на одну карту, на одну даму", - сказав Ансіп.

Нагадаємо, наприкінці 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки, в яких заявила про готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту “Східного партнерства”, запланованого на листопад 2013 року, за умови прогресу у зміні виборчого законодавства, вирішенні проблеми вибіркового правосуддя та продовження реформ в рамках Порядку денного асоціації.

17 квітня до України прибудуть представники Європейського Союзу для ознайомлення із ситуацією в країні напередодні прийняття рішення щодо Угоди про асоціацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.