НОВИНИ

Рибак обіцяє не влаштовувати "виїзних сесій" наступного тижня

Наступного пленарного тижня депутати працюватимуть у сесійній залі, жодних виїзних засідань не буде. Про це на брифінгу в Києві заявив Голова Верховної Ради Володимир Рибак.

"Парламент буде працювати. Виїзних засідань не буде. Будемо працювати у сесійній залі", - наголосив спікер.

Водночас він запевнив, що підпише всі закони, які були ухвалені на виїзному засіданні ВР 4 квітня, і направить їх на підпис президенту.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій.Депутати проголосували за 22 закони - деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі - в остаточній редакції.

В опозиції вимагають переголосування у сесійній залі ВР прийнятий більшістю законів. У ПР з цим не погоджуються.

8 квітня Рибак підписав чотири законопроекти, прийняті під час засідання депутатів більшості у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій.

Серед них проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо визначення деяких доходів бюджету, а також законпроект про зміни до додатку № 3 закону про бюджет на 2013 щодо функціонування Міністерства доходів і зборів та Державної служби з надзвичайних ситуацій, який передбачається виділити відомствам відповідно 5,88 млрд грн та 1,72млрд. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.