НОВИНИ

У Мін’юсті відмовили Бондарчуку у ліквідації "Нашої України"

Міністерство юстиції відмовилося реєструвати подання колишнього депутата «Нашої України» Сергія Бондарчука про припинення діяльності партії. Про це йдеться у листі Державної реєстраційної служби України, повідомляє прес-служба партії «Наша Україна».

Зокрема, Державна реєстраційна служба посилається на те, що відповідно до рішень Політичної ради партії від 9 лютого 2013 року, Сергій Бондарчук не є членом партії «Наша Україна» та звільнений з посади голови Політичної ради партії. 

«Поданий до реєструючого органу лист підписаний не уповноваженою особою», – йдеться у документі.

«Таким чином, ані проведене Сергієм Бондарчуком зібрання, самопроголошене партійним з’їздом, ані рішення, ухвалені учасниками цього зібрання, не могли і не можуть мати жодного впливу на долю партії «Наша Україна». Цю позицію було неодноразово донесено прес-службою та речниками «Нашої України», і тепер її вдруге підтверджено Міністерством юстиції», – йдеться у повідомленні партії.

Як відомо, у «Нашій Україні» стався розкол. Одна частина нашоукраїнців під головуванням Сергія Бондарчука провела на початку березня з'їзд, на якому було ухвалено  рішення ліквідувати партію.

Після цього Сергій Бондарчук закликав усі праві парламентські партії саморозпуститися задля створення єдиної правої партії. 

У свою чергу прибічники Ющенка заявили, що розпуску партії не було, а згодом оголосили перереєстрацію членів "Нашої України".

Колишні члени партії «Наша Україна» розпочали створення нової правоцентристської політичної сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.