НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Втікачі від Ющенка створюють нову партію

Колишні члени партії «Наша Україна» створюють нову правоцентристську політичну силу. Як повідомили джерела Тиждень.ua, 5 квітня було утворено організаційний комітет з розробки ідеологічних засад та стратегії побудови «якісно нової політичної сили».

За словами джерел Тиждень.ua, до складу ініціативних груп зі створення нової партії увійшли, зокрема, колишній голова виконкому НУ Сергій Бондарчук, колишній голова Київської парторганізації НУ Андрій Ніцой, екс-заступник голови президії політради НУ, колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, колишній народний депутат Тарас Стецьків, відомий аналітик, керівник Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко та інші.

Водночас Тарас Стецьків у коментарі Тиждень.ua наголосив, що брав участь у засіданні на рівні експерта, і не входить до будь-яких оргкомітетів зі створення нової партії.

«Це активісти колишньої «Нашої України», котрі займаються роботою над власним проектом. Я там лише виступив, висловив свою думку», - сказав політик.

Він також не виключив, що декотрі з інших перелічених осіб також були залучені до зібрання лише на експертному рівні.

На фото: Виступає Володимир Огризко

Як відомо, у «Нашій Україні» стався розкол. Одна частина нашоукраїнців під головуванням Сергія Бондарчука провела на початку березня з'їзд, на якому було ухвалено  рішення ліквідувати партію.

Після цього Сергій Бондарчук закликав усі праві парламентські партії саморозпуститися задля створення єдиної правої партії. 

У свою чергу прибічники Ющенка заявили, що розпуску партії не було, а згодом оголосили перереєстрацію членів "Нашої України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.