НОВИНИ

Ями на столичних дорогах обіцяють залатати до 9 травня

У Києві необхідно додатково відремонтувати близько 20 тис. кв. м дорожнього покриття. Кількість вибоїн збільшилася через рекордний снігопад 22-24 березня. Про це повідомив новий генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Петро Береговий.

За його словами, через це довелося зрушити графік завершення ямкового ремонту київських доріг із 20 квітня на початок травня, пише «КоммерсантЪ-Украина».

«Практично на всіх вулицях доведеться провести додатковий ямковий ремонт. Біля ям, які ми вже встигли закрити, з'явилися нові вибоїни. В цілому, у місті додатково необхідно залатати близько 20 тис. кв. м дорожнього покриття», – заявив він.

Береговий також зазначив, що на поточний благоустрій, куди включено і проведення ямкового ремонту, місто має виділити ще близько 16 млн грн.

«На сьогодні на ці цілі вже виділено близько 12 млн грн.», – додав він.

«Графік ямкового ремонту буде зміщений на два тижні. У ході аварійного ремонту для забезпечення нормального проїзду транспорту ми будемо орієнтуватися на вулиці загальноміського та міжрайонного значення. До 9 травня ми повинні залатати усі ями на цих дорогах. До речі, ми сформували і програму поточного ремонту, до якого також вже будемо приступати», – проінформував керівник «Київавтодору». 

Як повідомлялося, «Київавтодор» обіцяв залатати ями на столичних дорогах до 20 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.