НОВИНИ

Павло Балога написав повторну заяву про вихід з фракції ПР

Народний депутат Павло Балога, позбавлений за рішенням ВАСУ мандата, 8 квітня написав повторну заяву про вихід з парламентської фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, Павло Балога в грудні минулого року написав заяву про вихід із складу фракції Партії регіонів.

З огляду на відсутність документу в секретаріаті ВР, він заявив, що надішле повторну рекомендованим листом.  Балога заявив, що причина затримки у оприлюдненні заяви про вихід із фракції – бажання партії влади позбавити його мандата силами суддів Конституційного суду саме як члена їхньої фракції.

8 лютого Вищий адміністративний суд позбавив депутатських мандатів Павла Балогу і Олександра Домбровського.

Приводом для такого рішення ВАСУ став позов депутата Верховної Ради VI скликання Юрія Кармазіна, який заявив про фальсифікації виборів в округах №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область). Вищий адміністративний суд своїм рішенням зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Згодом заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що не бачить легітимного законодавчого механізму для призначення перевиборів в одномандатних округах №11 і №71.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляв, що ініціюватиме звернення народних депутатів до Конституційного Суду у зв'язку з цим рішенням ВАСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.