НОВИНИ

Павло Балога надішле Рибаку повторну заяву про вихід з фракції ПР рекомендованим листом

Павло Балога планує повторно написати заяву про вихід з фракції Партії регіонів та надіслати її рекомендованим листом на адресу апарату Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба партії «Єдиний центр» (ЄЦ).

«Я давно подав документи на вихід із фракції Партії регіонів, але якщо апарат Верховної Ради не вміє працювати, тому це питання не до мене», - сказав Балога журналістам, відповідаючи напитання про відсутність відповідної заяви в секретаріаті парламенту.

Балога заявляє, що підписана ним заява була подана в апарат парламенту і її копія викладена в інтернеті.

"Однак через маніпуляції із цим документом, народний депутат наступного засідання ще раз напише відповідну заяву та надішле замовним листом на адресу апарату Верховної Ради. Щоб вже не було спекуляцій з боку представників влади щодо існування, чи не існування документу", - заявили у прес-службі ЄЦ.

Політик заявляє, що причина затримки у оприлюдненні заяви про вихід із фракції – бажання партії влади позбавити його мандата силами суддів Конституційного суду саме як члена їхньої фракції.

Нагадаємо, народний депутат Павло Балога в грудні минулого року написав заяву про вихід із складу фракції Партії регіонів.

8 лютого Вищий адміністративний суд позбавив депутатських мандатів Павла Балогу і Олександра Домбровського.

Приводом для такого рішення ВАСУ став позов депутата Верховної Ради VI скликання Юрія Кармазіна, який заявив про фальсифікації виборів в округах №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область). Вищий адміністративний суд своїм рішенням зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Згодом заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що не бачить легітимного законодавчого механізму для призначення перевиборів в одномандатних округах №11 і №71.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляв, що ініціюватиме звернення народних депутатів до Конституційного Суду у зв'язку з цим рішенням ВАСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.