НОВИНИ

Тюремники вважають, що запас міцності українських в’язниць складає 30%

Зношеність будівель і приміщень в'язниць, а також слідчих ізоляторів становить 60-70%. Про це сказав перший заступник голови Пенітенціарної служби Сергій Сидоренко в ефірі телеканалу "Перший національний".

"Що стосується зношеності, то її можна оцінити у відсотках – на 60-70%. Якщо Львівському слідчому ізолятору 400 років, то, зрозуміло, яка там може бути зношеність",  – розповів він.

Сидоренко відзначив, що виправні колонії та СІЗО будувалися під час СРСР і раніше – за казарменим методом.

За його словами, для реформування кримінально-виконавчої служби, в тому числі перебудови пенітенціарних установ, розроблена державна цільова програма, яка вже направлена ​​на розгляд Кабміном.

Вона розрахована до 2017 року і передбачає фінансування у кілька мільярдів гривень.

Чиновник також зазначив, що в колоніях не вистачає робочих місць.

"Сьогодні рівня виробництва та рівня організації підприємств, які існують, не вистачає, і він не може забезпечити на 100% роботою засуджених. Сьогодні тільки 40% працевлаштованих",  – розповів він.

За словами Сидоренка, в основному укладені займаються метало-та деревообробкою, сільгосппродукцією і швейним виробництвом.

Всього, за його даними, в пенітенціарних установах проводиться 2 тис. найменувань продукції.

Як повідомлялось, на Донеччині в’язні протестували проти "нестерпних умов".

Впродовж 9 місяців 2012 року в установах Державної пенітенціарної служби померло 789 засуджених та осіб, узятих під варту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.