НОВИНИ

Тимошенко просить журналістів приїхати у неділю до неї в лікарню

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликає журналістів 7 квітня бути присутніми під час складання тюремниками акту про її начебто відмову їхати до суду. Про це йдеться у відкритому листі Тимошенко до представників ЗМІ, оприлюдненому на її офіційному сайті.

«Змушена звернутися до вас з проханням приїхати до мене у харківську лікарню «Укрзалізниці» у неділю 7 квітня 2013 року. Прошу, щоб ви були присутніми під час складання представниками Качанівської колонії чергового неправдивого акту щодо мого начебто «небажання» їхати в Київ до суду, бо тільки ваша присутність може допомогти припинити лавину неправдивої інформації», – пише екс-прем’єр.

Вона висловлює сподівання, що керівництво колонії допустить журналістів до неї і не перешкоджатиме їм фіксувати все, що відбуватиметься у палаті лікарні «Укрзалізниці». 

«Якщо це станеться, то у вас буде змога пересвідчитися, що відеозйомки, які вкидають в ЗМІ за наказом режиму, є змонтованими і не відображають мою позицію», – наголосила лідер опозиції.

Вона підкреслила, що продовжує вимагати своєї особистої присутності на судових засіданнях з допитів усіх свідків у справі Щербаня.

«Незважаючи на важкий стан здоров’я та лікування у стаціонарному відділені харківської лікарні «Укрзалізниці», я вчергове наголошую про свою готовність на транспортування до Києва», – заявила Тимошенко.

«За наполяганням ГПУ, користуючись моїм перебуванням у харківській лікарні ЦКЛ № 5 на стаціонарному лікуванні, порушуючи вимоги ст. 225 КПК України (в редакції 2012 р.), спираючись на сфальшовані керівництвом Качанівської в’язниці акти щодо начебто мого «небажання» приїздити до Києва суд продовжує проводити за моєї відсутності незрозумілі засідання з допиту свідків», – скаржиться екс-прем’єр.

«Проти сфальшованих актів про мою «відмову», неправдивих показів нібито «свідків» ГПУ, побудованих на словах третіх-четвертих-п’ятих осіб або померлих людей, має бути моє власне слово, бо доказувати абсурдність звинувачення у вигаданій владою причетності до тяжкого злочину я збираюся без огляду на своє здоров’я», – підкреслила вона.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва призначив на понеділок, 8 квітня допит свідка Віталія Гайдука у справі про вбивство депутата і бізнесмена Євгена Щербаня.

Юлія Тимошенко неодноразово заявляла про бажання бути присутньою на засіданнях суду, проте жодного разу не була на них доставлена  – тюремники щоразу заявляють про відмову екс-прем'єра бути доставленою на судові засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.