НОВИНИ

У Донецьку взяли штурмом культурний фонд, в якому проводили американську конференцію

Приблизно 100 людей зламали браму та увірвалися на територію фонду «Ізоляція» в Донецьку. Вони силою потрапили всередину та зірвали конференцію, яка проходила у фонді, повідомляє "Радіо Свобода".

Це були мітингувальники, які зібралися під «Ізоляцією» для того, щоб висловитися проти візиту посла США в Україні Джона Теффта.
 
Джон Теффт приїхав в «Ізоляцію», щоб відкрити конференцію «Tех кемп Донецьк 2.0» в рамках Днів Америки в шахтарській столиці, але на момент штурму він уже покинув «Ізоляцію».
 
Донецькій міській раді пояснили, що заявку на проведення мирної акції під гаслом «Ні кольоровим революціям у Донбасі» подала громадська організація «Спілка шахтарів-інвалідів та постраждалих на підприємствах Донецької області».
 
ГУМВС України в Донецькій області повідомляє, що під час акції порушень громадського спокою не було. За підрахунками міліціонерів, на мітингу було близько 300 людей.
 
Учасники акції тримали в руках плакати різного змісту: «Ні Арабській весні в Україні», «Інтернет – не місце для революції», «Теффте, геть руки від Донбасу», «Тех кемп не пройде».
 
Щоправда, самі мітингувальники не змогли пояснити, що таке «Тех кемп» і проти чого конкретно вони мітингують.

Як відомо, «ТехКемп Донецьк 2.0» – це семінар, на якому представники громадських організацій і експерти у сфері технологій діляться проблемами, з якими вони зіштовхуються та проводять "мозкові штурми" на тему використання технологій для вирішення цих проблем. Їхня мета – зібрати представників громадянського суспільства в невеликих регіональних робочих групах для обміну передовим досвідом, а також історіями успіху і прогресу роботи над пропозиціями, які вони розробили протягом «ТехКемп Київ» у вересні 2012 року.