НОВИНИ

У Донецьку протестували проти візиту американського посла

Близько 30 мітингувальників зібралися біля фонду «Ізоляція» в Донецьку, щоби виступити проти візиту посла США Джона Теффта в Донецьк. Посол приїхав на відкриття «TехКемп Донецьк 2.0», конференції з використання новітніх технологій в роботі з громадськістю.

Учасники акції тримали в руках плакати з гаслами: «Ні арабській весні в Україні», «Інтернет – не місце для революції», «Теффт, геть руки від Донбасу», «ТехКемп не пройде».

Щоправда, самі мітингувальники не змогли пояснити ЗМІ, що таке «ТехКемп», і проти чого конкретно вони мітингують. Також вони не назвали організацію, яку представляють. 

У свою чергу, посол США Джон Теффт так прокоментував акцію: «Я дізнався про це щойно, коли приїхав. Я не знаю, як прокоментувати те, про що не знаю. Ми нікому не даємо перевагу, коли ми проводили такий же захід в Києві – ми запрошували представників всіх політичних сил».

За його словами, конференція покликана допомогти суспільству і, незрозуміло, проти чого протестують люди, які зібралися на акції.  

Посол США відвідує Дні Америки в Донецьку, які організувало посольство США в Україні. Дні Америки тривають в шахтарській столиці з 3 по 5 квітня.

Як повідомляє сторінка заходу, «ТехКемп Донецьк 2.0» – це семінар, на якому представники громадських організацій і експерти у сфері технологій поділяться проблемами, з якими вони зіштовхуються та проведуть мозкові штурми на тему використання технологій для вирішення цих проблем. Їхня мета – зібрати представників громадянського суспільства в невеликих регіональних робочих групах для обміну передовим досвідом, а також історіями успіху і прогресу роботи над пропозиціями, які вони розробили протягом «ТехКемп Київ» у вересні 2012 року.