НОВИНИ

Таруті нічого не відомо про причетність Тимошенко до вбивства Щербаня

Бізнесмен Сергій Тарута заявив, що йому нічого не відомо про причетність Юлії Тимошенко до замовлення вбивства Євгена Щербаня. Про це він сказав сьогодні під час допиту, відповідаючи на запитання захисника екс-прем'єра Андрія Кожем'якіна.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Тарута зазначив, що йому нічого не відомо про можливу причетність Тимошенко до організації або замовленням цього вбивства.

Тарута також сказав, що йому нічого не відомо про обставини загибелі Євгена Щербаня.

За його словами, коли дізнався про загибель Щербаня, спочатку подумав, що це провокація і не повірив. На уточнююче запитання прокурора він запевнив, що йому нічого не відомо про обставини загибелі Щербаня.

Крім того, Тарута розповів, що йому нічого не відомо про те, чи були у Щербаня конфлікти з кимось. На питання прокурора про те, кому було вигідне вбивство, Тарута сказав: "Не знаю".

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", Тарута також наголосив, що між компанією Євгена Щербаня Індустріальний союз Донбасу та корпорацією Єдині енергетичні системи України не було конфліктів, а всі питання щодо постачання газу на підприємства Донецької області були врегульовані у грудні 1995 року.

"Між компаніями ІСД та ЄЕСУ була підписана агентська угода на постачання газу. Підписали її наприкінці 1995 року, а на січень 1996 року були врегульовані всі фінансові питання" ,- наголосив він.

За словами свідка, між керівництвом ІСД та ЄЕСУ були гарні робочі стосунки.

Він також уточнив, що Тимошенко була на переговорах з ІСД лише двічі, хоча технічні директори обох компаній працювали над угодою два місяці.

Між тим Тарута зазначив, що у діяльності іншого постачальника газу - компанії "Ітера" - були такі випадки, зокрема щодо постачання газу концерну "Стирол".

Він також визнав існування конфлікту між ІСД та "Ітерою" щодо "одного підприємства".

Нагадаємо, 18 січня Генеральна прокуратура заявила, що завершила розслідування кримінальної справи щодо вбивства народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році. Тимошенко було «вручено підозру» в організації цього злочину.

Тимошенко заперечує свою причетність до вбивства та заявляє, що нові обвинувачення буденеважко спростувати в міжнародних судах.

Як повідомлялось, у справі про вбивство Євгена Щербаня, в причетності до організації якого підозрюють екс-прем'єра Юлії Тимошенко, вже було допитано четверо свідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.