НОВИНИ

Влада Росії не компенсуватиме втрачені її громадянами заощадження на Кіпрі

Росія не вдаватиметься до якихось надзвичайних заходів для допомоги громадянам, які могли втратити свої гроші внаслідок фінансової кризи на Кіпрі. Про це заявив російський віце-прем’єр Ігор Шувалов.

Він додав, що Москва розгляне лише скарги від компаній з державною участю.

Міжнародний план порятунку Кіпру від дефолту передбачає, що власники депозитів обсягом понад €100 тис. у  Bank of Cyprus можуть втратити більш як 60% своїх коштів.

Як повідомлялося, всі закордонні відділення кіпрських банків будуть поступово продані. Передусім, банківські структури в Росії, Україні, Румунії, Сербії та в низці інших країн.

Криза на Кіпрі спровокувала відтік капіталів з Росії зі швидкістю $290 млн на тиждень.

28 березня у столиці Кіпру Нікосії люди вийшли на демонстрацію проти ухвалення урядом країни антикризових заходів. У той же день кіпрські банки відкрилися для клієнтів – вперше за два тижні.

Нагадаємо, у Брюсселі була досягнута угода з Євросоюзом і Міжнародним валютним фондом про надання Кіпру  допомоги в 10 млрд. В межах угоди, Кіпр погодився із проведенням жорсткої реструктуризації найбільшого в країні Банку Кіпру та ліквідацією другого за величиною Кіпрського народного банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.