НОВИНИ

Вілкул запевняє, що через сніговий колапс в Києві готуються нові кадрові рішення

Уряд не буде перекладати на керівництво столиці всю відповідальність за спровокований рекордними снігопадами колапс у Києві, тому кадрові рішення будуть зроблені і в іншим органах виконавчої влади. Про це в коментарі ZN.UA заявив віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

Коментуючи узгодженість дій різних органів влади при ліквідації наслідків снігопаду, Вілкул заявив: "Якщо б координації між відомствами не було, ситуація в Києві не була б виправлена в такий стислий термін - за дві доби. Проблема лише в тому, що влада Києва вчасно не прийняли рішення про мобілізацію - це треба було зробити на сім-вісім годин раніше".

Віце-прем'єр також зазначив, що дати команду ДАІ обмежити рух транспорту, а також залучити силовиків для боротьби зі снігопадом в Києві повинен був зробити міський штаб.

"Є формалізований план ліквідації аварії, розподіл обов'язків, анархії тут бути не може. Команду повинен був дати міський штаб. Локальні проблеми взаємодії мали місце, але ж слід враховувати і безпрецедентні погодні умови. Вважаю, що на вулиці Києва було мобілізовано достатню кількість людей і техніки - якби вони почали діяти трохи раніше, проблеми б не виникло", - підкреслив він.

Вілкул повідомив про свій намір провести загальнонаціональний селектор, метою якого стане забезпечення координації між усіма органами влади у всіх регіонах країни.

"Безумовно, ми не збираємося перекладати всю відповідальність за ситуацію тільки на міську владу. Після подолання наслідків паводків серйозна робота над помилками і кадрові рішення будуть зроблені і по інших органах виконавчої влади", - заявив він.

Нагадаємо, 26 березня голова КМДА Олександр Попов звільнив першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Віталія Пшеничного та голову «Київавтодору» Георгія Глинського.

Приймаючи відставку Мазурчака, Попов зауважив: "Я поважаю вас, але роботу ви мали організувати краще".

Мазурчак раніше заявив, що готовий взяти на себе провину за ситуацію, що склалася у Києві після двох днів снігопадів.

Читайте також: Весняний апокаліпсис у Києві: сніг став детектором брехні для влади

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 4 лютого звільнив  Рюмшина з посади голови Святошинської РДА в Києві за поданням Олександра Попова через погану організацію робіт щодо боротьби з ожеледицею.

Водночас Олександр Попов не має наміру йти у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.