НОВИНИ

Прокуратура виявила розтрати при закупівлі автобусів до Євро-2012 на Львівщині

Службові особи ТОВ "Львівські автобусні заводи" та Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 завдали збитків держбюджету майже на 500 тис гривень. Про це йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

Правоохоронці повідомили, що порушення виявлені прокуратурою в рамках перевірки законності використання коштів держбюджету для придбання автотранспортних засобів на виконання бюджетної програми "Оновлення парку автобусів у містах, в яких відбуватимуться матчі чемпіонату Євро-2012".

"У ході вказаної перевірки встановлено, що службові особи ТОВ "Львівські автобусні заводи" на виконання договору про поставку автотранспортних засобів, упродовж вересня - листопада 2010 року здійснили поставку 11 автобусів для Львівського комунального автотранспортного підприємства №1. Проте, 4 автобуси були укомплектовані двигунами нижчого класу та меншої вартості, ніж це передбачено угодою", - сказано у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що внаслідок таких дій допущено розтрату майже 500 тис гривень бюджетних коштів.

Як раніше повідомляв Тиждень.ua, за махінації з бюджетними коштами під час Євро-2012 дванадцять осіб отримали покарання у вигляді позбавлення волі або умовний термін ув'язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.