НОВИНИ

Мєдвєдєв засмучується, коли його ображають у Facebook

Прем'єр-міністра РФ Дмітрія Мєдвєдєва засмучують образливі коментарі на його адресу від користувачів інтернету. Про це в інтерв'ю радіостанції «Голос Росії» розповіла його прес-секретар Наталія Тімакова.

За її словами, Мєдвєдєв є активним користувачем інтернету і читає повідомлення користувачів про самого себе.

«Іноді він засмучується, особливо з урахуванням того, що інтернет у нас, на жаль, як і все суспільство, іноді, м'яко скажемо, веде себе не цілком коректно», – заявила прес-секретар російського прем’єра.

Вона пояснила, що засмучують Мєдвєдєва, як правило, неповажні коментарі, що не представляють собою конструктивної чи навіть різкої критики.

Тімакова додала, що її саму турбує «загальне побутове хамство».

«Я не розумію людей, які, умовно, в Facebook пишуть: «Ну, Дімон, ти молодець, запалив». Він вам не «Дімон». Він – голова уряду. Необов'язково називати його Дмітрієм Анатолієвичем, але можна хоча б Дмітрій і на «ви»? Це правила хорошого тону», – заявила вона.

Прес-секретар привела в приклад іноземні акаунти Мєдвєдєва, в яких, за її словами, люди критикують російського прем'єр-міністра «завжди шанобливо, з аргументами, не просто з бажанням образити».

27 березня Дмітрій Мєдвєдєв, виступаючи на лекції в рамках проекту «Громадський університет», розповів, що в перші роки своєї політичної кар'єри «був набагато вразливішим і ставився до підвищеного інтересу до своєї персони більш насторожено і болісно».

Прем’єр Росії пояснив, що як правило, його дуже зачіпала якась «чергова єресь» про нього, яку він читав в інтернеті, однак, на його думку, насправді вона була написана, тільки щоб спровокувати конфлікт.

«Кулаки стискаються, потім думаєш: ну а що ти напружуєшся? Треба розслабитися і стати сильнішим», – зізнався він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.