НОВИНИ

Азаров вже знайшов винних у разі непідписання асоціації з ЄС

Прем'єр Микола Азаров заявив, що європейські політики будуть відповідальні у випадку, якщо Україна не підпише угоду про асоціацію з Євросоюзом. Про це він сказав, відповідаючи на запитання угорським ЗМІ щодо реальності підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС, цитує Азарова прес-служба Кабміну.

"Тут ніхто не виграє і не програє – програш буде для обох сторін, коли ми не підпишемо угоду", - відповів прем’єр.

"Я – оптиміст, тому що це рішення, яке готувалось кілька років, відповідає інтересам як України, так і Євросоюзу", - підкреслив Азаров.

"Це буде дуже серйозною поразкою, коли крупна європейська країна з абсолютно надуманих причин не отримає право підписати цю угоду", - сказав глава уряду.

"Це не буде говорити про те, що керівництво України не бажає інтеграції", - додав Азаров. – Саме європейські політики візьмуть на себе відповідальність за це".

Нагадаємо, 13 березня президент Віктор Янукович своїм указом увів в дію рішення Ради національної безпеки України про невідкладні заходи щодо євроінтеграції України.

13 лютого уряд затвердив план дій у сфері евроінтеграції на 2013 рік.

7 лютого, комісар з розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле в рамках офіційного візиту зустрівся з прем’єр-міністром, президентом і депутатами й вчергове назвав умови, які Україна має виконати, щоб угоду про асоціацію з ЄС підписали на саміті Східного Партнерства, який відбудеться цього року в листопаді у Вільнюсі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.